- Szyberdach
- Mercedes-Benz 190
- Pojazdy uszkodzone: Nie pokazuj
318 Mercedes 190 mit Schiebedach
- Szyberdach
- Mercedes-Benz 190
- Pojazdy uszkodzone: Nie pokazuj
318 wyników
Top
SponsorowaneMercedes-Benz 1902.5 16V*1.Hand *Sammlerzustand
79 990 €
348 196 zł²
Brak oceny
Bezwypadkowy • PR 07/1991 • 100 800 km • 143 kW (194 KM) • Benzyna
F&A Automobile GmbHDE-59192 Bergkamen
Gwiazdki: 4.9
(421)Mercedes-Benz 190E 2.3 BRD H-Kenz Klima Schiebe Niveau Reg
17 900 €
18 900 €
77 919 zł²
Brak oceny
Bezwypadkowy • PR 06/1990 • 116 998 km • 97 kW (132 KM) • Benzyna
Bömer & VanOch GmbHDE-48455 Bad Bentheim
Gwiazdki: 4.1
(127)Mercedes-Benz 190E W201 2.0 GUTACHTEN 2+*AUTOMATIK*SCHIEBEDACH
16 900 €
73 566 zł²
Brak oceny
PR 01/1993 • 91 612 km • 90 kW (122 KM) • Benzyna
Auto-LipperlandDE-33813 Oerlinghausen
Gwiazdki: 4.9
(74)Mercedes-Benz 190
17 500 €
Do negocjacji
76 178 zł²
Brak oceny
Bezwypadkowy • PR 12/1992 • 78 000 km • 80 kW (109 KM) • Benzyna
Sprzedawca prywatnyDE-31535 Neustadt am Rübenberge
SponsorowaneMercedes-Benz 190E 1.8 Automatik H-Kennzeichen
6 990 €
30 427 zł²
Brak oceny
Bezwypadkowy • PR 10/1993 • 190 000 km • 80 kW (109 KM) • Benzyna
Guth Automobile Vertriebs GmbHDE-64832 Babenhausen
Gwiazdki: 4.8
(172)SponsorowaneMercedes-Benz 190E 2.0 W201 Babybenz Top Zustand wenig km 2.Hd
9 888 €
43 042 zł²
Brak oceny
Bezwypadkowy • Samochód zabytkowy • PR 12/1990 • 130 561 km • 90 kW (122 KM) • Benzyna
Fa. Geisler-classics, Dipl. Ing. (FH) Kraftfahrzeugtechnik Enrico GeislerDE-07407 Rudolstadt
Gwiazdki: 4.8
(152)SponsorowaneNOWOŚĆMercedes-Benz 190E AVANTGARDE Rosso
11 500 €
50 060 zł²
Brak oceny
Bezwypadkowy • PR 05/1992 • 122 425 km • 80 kW (109 KM) • Benzyna
Sprzedawca prywatnyDE-34355 Staufenberg
Mercedes-Benz 190E 1.8 109PS Automatik H-KZ Original Zustand
10 999 €
47 879 zł²
Brak oceny
Samochód zabytkowy • PR 06/1991 • 102 325 km • 80 kW (109 KM) • Benzyna
Autohaus Klann GmbHDE-14513 Teltow
Gwiazdki: 4
(172)Mercedes-Benz 190E Automatik
12 400 €
53 977 zł²
Brak oceny
PR 06/1987 • 110 000 km • 87 kW (118 KM) • Benzyna
RK Automobile GmbHDE-66292 Riegelsberg
Gwiazdki: 4.1
(109)Mercedes-Benz 190E *Automatik*Schiebedach*
19 800 €
86 189 zł²
Brak oceny
Bezwypadkowy • PR 11/1987 • 74 000 km • 87 kW (118 KM) • Benzyna
B&M AutomobileDE-31180 Giesen
Gwiazdki: 5
(9)Mercedes-Benz 190E 2.3 Sportline *DTM 92 Sondermodell*2.Hand*
19 900 €
86 625 zł²
Brak oceny
Bezwypadkowy • Samochód zabytkowy • PR 05/1993 • 92 046 km • 100 kW (136 KM) • Benzyna
KultwagenhalleDE-71711 Murr
Gwiazdki: 4.7
(36)Mercedes-Benz 190E 2.0 W201 Babybenz Top Zustand wenig km 2.Hd
9 888 €
43 042 zł²
Brak oceny
Bezwypadkowy • Samochód zabytkowy • PR 12/1990 • 130 561 km • 90 kW (122 KM) • Benzyna
Fa. Geisler-classics, Dipl. Ing. (FH) Kraftfahrzeugtechnik Enrico GeislerDE-07407 Rudolstadt
Gwiazdki: 4.8
(152)Mercedes-Benz 190E 2.3 /AVANTGARDE AZZURRO/LIMITED 1 OF 950
28 990 €
126 193 zł²
Brak oceny
PR 04/1992 • 138 900 km • 100 kW (136 KM) • Benzyna
Auto Zitzmann GmbHDE-90439 Nürnberg
Gwiazdki: 4.9
(497)NOWOŚĆMercedes-Benz 190E AVANTGARDE Rosso
11 500 €
50 060 zł²
Brak oceny
Bezwypadkowy • PR 05/1992 • 122 425 km • 80 kW (109 KM) • Benzyna
Sprzedawca prywatnyDE-34355 Staufenberg
Mercedes-Benz 190E 1.8
10 900 €
47 448 zł²
Brak oceny
Bezwypadkowy • PR 07/1992 • 72 218 km • 80 kW (109 KM) • Benzyna
Jungblut Sportwagen GmbHDE-22143 Hamburg
Gwiazdki: 4.9
(138)Mercedes-Benz 190E 2.0 Automatik **88tkm** H-Zulassung
11 980 €
52 149 zł²
Brak oceny
Bezwypadkowy • PR 06/1987 • 88 500 km • 87 kW (118 KM) • Benzyna
BS AUTOMOBILEDE-76571 Gaggenau
Gwiazdki: 4.8
(198)Mercedes-Benz 190Wunderschöner 190E 1.8 in Top Sammlerzustand
17 950 €
Do negocjacji
78 136 zł²
Brak oceny
Bezwypadkowy • PR 04/1991 • 49 560 km • 80 kW (109 KM) • Benzyna
Sprzedawca prywatnyDE-91631 Wettringen
Mercedes-Benz 190E - 2.3 -16V/Leder/Klima/Sitzheizung/Schiebed
22 900 €
99 684 zł²
Brak oceny
PR 01/1986 • 104 000 km • 136 kW (185 KM) • Benzyna
Boeing Trucks & Vans GmbHDE-48612 Horstmar
Gwiazdki: 4.3
(18)Mercedes-Benz 190E 2.0/2.5 Aut. VÄTH SCHIEBEDACH EL.SITZ NAVI
17 999 €
78 350 zł²
Brak oceny
Samochód zabytkowy • PR 04/1991 • 121 950 km • 120 kW (163 KM) • Benzyna
Autohaus am RingDE-40878 Ratingen bei Düsseldorf
Gwiazdki: 4.8
(896)Mercedes-Benz 1902.3 Avantgarde Azzurro/Unfallfrei/Scheckheft
22 990 €
100 075 zł²
Brak oceny
Bezwypadkowy • PR 11/1992 • 137 000 km • 100 kW (136 KM) • Benzyna
Car_House_GermanyDE-29614 Soltau
Gwiazdki: 4.5
(42)Mercedes-Benz 190E 1.8 -Sammlerzustand-Garagenfahrzeug Note 2
11 900 €
51 801 zł²
Brak oceny
Bezwypadkowy • PR 05/1990 • 136 000 km • 80 kW (109 KM) • Benzyna
Sprzedawca prywatnyDE-49448 Brockum
Mercedes-Benz 190E 2,3
9 999 €
Do negocjacji
43 526 zł²
Brak oceny
Bezwypadkowy • Samochód zabytkowy • PR 08/1987 • 120 000 km • 97 kW (132 KM) • Benzyna
Sprzedawca prywatnyDE-42799 Leichlingen
Mercedes-Benz 190E*2Hand*Saison-Fzg.*2.Hand*HU/AU neu
6 590 €
28 686 zł²
Brak oceny
Bezwypadkowy • PR 03/1992 • 113 073 km • 80 kW (109 KM) • Benzyna
Autohaus Frank UGDE-14513 Teltow
Gwiazdki: 4.9
(115)Mercedes-Benz 190E 1.8 Jahreswagenzustand
12 500 €
Do negocjacji
54 412 zł²
Brak oceny
Bezwypadkowy • PR 04/1991 • 145 800 km • 80 kW (109 KM) • Benzyna
Sprzedawca prywatnyDE-41179 Mönchengladbach
Zapisz wyszukiwanie
Zapisz to wyszukiwanie i otrzymaj powiadomienie, gdy pojawią się nowe oferty.
¹VAT podlega zwrotowi
²Uwaga: Przeliczenie walut opiera się na dziennych referencyjnych kursach wymiany publikowanych przez Europejski Bank Centralny (EBC). Przeliczone ceny służą wyłącznie celom informacyjnym i mogą różnić się od rzeczywistych kwot transakcji.