- DE, Oberhausen, 100 km
- BMW X4
- Poškozená vozidla: Nezobrazujte
249 BMW X4 in Oberhausen
- DE, Oberhausen, 100 km
- BMW X4
- Poškozená vozidla: Nezobrazujte
249 Nabídky
Top
SponzorovánoBMW X4xDrive 35i Sport Aut.*XENON*NAVI*TEMPO*PDC*
25 590 €
včetně bezplatného dodání
623 168 Kč²
Velmi dobrá cena
Možnost dodání
Nebourané • PR 11/2017 • 59 912 km • 225 kW (306 k) • Benzín
Autohero GmbH - Abholfiliale KölnDE-50739 Köln
4.6 hvězdičky
(372)BMW X4xDrive 35i Sport Aut.*XENON*NAVI*TEMPO*PDC*
25 590 €
včetně bezplatného dodání
623 168 Kč²
Velmi dobrá cena
Možnost dodání
Nebourané • PR 11/2017 • 59 912 km • 225 kW (306 k) • Benzín
Autohero GmbH - Abholfiliale KölnDE-50739 Köln
4.6 hvězdičky
(372)BMW X4xD 20 i M Sport *2.Hand *Leder *Kamera *Navi
21 900 €
533 309 Kč²
Férová cena
Nebourané • PR 12/2017 • 123 000 km • 135 kW (184 k) • Benzín
ASG Remscheid Autohaus- seit über 35 Jahren...DE-42855 Remscheid/NRW
4.7 hvězdičky
(1230)BMW X4xDrive 35i Aut.*BI-XENON*TEMPO*CAM*PDC*
24 100 €¹
19% DPH
586 883 Kč²
Velmi dobrá cena
Nebourané • PR 06/2015 • 50 626 km • 225 kW (306 k) • Benzín
Autohero Gmbh - Abholfiliale EssenDE-45141 Essen
4.7 hvězdičky
(33)SponzorovánoBMW X4xDrive20i M Sport HUD RFK NAVI Standh. LED
46 495 €¹
53 495 €
19% DPHPlus delivery costs if applicable
1 132 246 Kč²
Férová cena
Možnost dodání
Nebourané • PR 03/2025 • 17 444 km • 135 kW (184 k) • Benzín
Toto vozidlo nabízí:
záruka 24 měsíců • 360° kontrola vozidla • Volitelně s BMW Service InclusiveProcar Automobile GmbH & Co.KGDE-50858 Köln-West
4.5 hvězdičky
(351)SponzorovánoBMW X4xDrive20d BMW | 190 PS | Automat | 284.000 km
12 500 €
304 400 Kč²
Dobrá cena
Nebourané • PR 10/2015 • 284 000 km • 140 kW (190 k) • Diesel
Soukromý prodejceDE-46282 Dorsten
SponzorovánoBMW X4xDrive20d M Sport AHK HuD Pano Memory Laser R
47 490 €¹
48 490 €
19% DPHPlus delivery costs if applicable
1 156 476 Kč²
Dobrá cena
Možnost dodání
PR 02/2025 • 15 265 km • 140 kW (190 k) • Diesel
Procar Automobile Wuppertal GmbH & Co. KGDE-44625 Herne
4.5 hvězdičky
(148)NovýBMW X428i xDrive*PDC*H&K*Kamera*Sitzhzg*KeyGo*LED*
22 990 €
559 852 Kč²
Vyšší cena
PR 03/2015 • 68 240 km • 180 kW (245 k) • Benzín
Auto Nord RemscheidDE-42897 Remscheid
4.6 hvězdičky
(384)BMW X4xDrive 20 i M Sport X*PANO*KAMERA*LEDER*LED*
30 990 €
754 668 Kč²
Férová cena
Nebourané • PR 10/2018 • 86 892 km • 135 kW (184 k) • Benzín
Autosalon Remscheid GmbHDE-42859 Remscheid
4.9 hvězdičky
(181)BMW X4xDrive 30 d M Sport xDrive 30 d M Sport
27 990 €
681 612 Kč²
Vyšší cena
PR 01/2018 • 91 500 km • 190 kW (258 k) • Diesel
Automobile Tiemeyer GmbHDE-40233 Düsseldorf
4.5 hvězdičky
(7)NovýBMW X4xDrive35i*M Sport*Schiebedach*HeadUp*360°*
22 350 €
544 267 Kč²
Dobrá cena
PR 12/2015 • 124 900 km • 225 kW (306 k) • Benzín
KS Automarkt GmbHDE-45326 Essen
4.7 hvězdičky
(410)BMW X4xDrive 30i M Sport X*PANO*HuD*LED*RFK*CarPlay
31 980 €
778 777 Kč²
Dobrá cena
PR 09/2018 • 84 380 km • 185 kW (252 k) • Benzín
DeinNeuesAutoDE-47249 Duisburg
4.7 hvězdičky
(182)BMW X4xDrive 20 i M Sport/Tempomat/Sitzheizung/
25 990 €
632 908 Kč²
Dobrá cena
PR 11/2018 • 131 600 km • 135 kW (184 k) • Benzín
Autohaus Stein GmbHDE-40699 Erkrath (bei Düsseldorf)
4.9 hvězdičky
(80)BMW X4xDrive 35d Sport Aut.*NAVI*XENON*HUD*ACC*CAM*
28 490 €
693 788 Kč²
Dobrá cena
Nebourané • PR 12/2016 • 58 750 km • 230 kW (313 k) • Diesel
Autohero GmbH - Abholfiliale KölnDE-50739 Köln
4.6 hvězdičky
(372)BMW X4xDrive 20 d Kamera Navi Teil-Leder Xenon
21 580 €¹
19% DPH
525 516 Kč²
Férová cena
PR 05/2017 • 98 541 km • 140 kW (190 k) • Diesel
Autocenter HeiligenhausDE-42579 Heiligenhaus
4.4 hvězdičky
(422)BMW X4xDrive30d Advantage Head-Up HiFi LED WLAN
28 790 €
29 990 €
-1 200 €
701 094 Kč²
Velmi dobrá cena
Nebourané • PR 03/2019 • 108 200 km • 195 kW (265 k) • Diesel
Faba Autowelt GmbHDE-41066 Mönchengladbach
4.8 hvězdičky
(196)BMW X4xDrive 35i M Sportpaket LED/HUD/AHK/STANDHE.
24 950 €
607 582 Kč²
Férová cena
Nebourané • PR 05/2014 • 99 120 km • 225 kW (306 k) • Benzín
Autohaus_2000DE-59065 Hamm
4.6 hvězdičky
(339)BMW X4xDrive 35d AHK Navi Leder Schiebedach
26 940 €
656 043 Kč²
Dobrá cena
Nebourané • PR 03/2015 • 61 825 km • 230 kW (313 k) • Diesel
Autohaus Bellendorf GmbHDE-46244 Bottrop
4.7 hvězdičky
(108)BMW X4xDrive 30 d M Sport/HUD/Standheiz./KeyLess
29 950 €
729 342 Kč²
Férová cena
Nebourané • PR 03/2017 • 80 000 km • 190 kW (258 k) • Diesel
AAC AutomobileDE-50374 Erftstadt
4.6 hvězdičky
(221)BMW X4xD 20 d M Sport 1.H *19 *SHZ *Leder *Kamera
21 900 €
533 309 Kč²
Vyšší cena
Nebourané • PR 05/2017 • 150 000 km • 140 kW (190 k) • Diesel
ASG Remscheid Autohaus- seit über 35 Jahren...DE-42855 Remscheid/NRW
4.7 hvězdičky
(1230)BMW X4xDrive 35 i M Sport*PANO*H/K*KAMERA*AHK*
27 500 €
669 680 Kč²
Férová cena
Nebourané • PR 01/2017 • 95 523 km • 225 kW (306 k) • Benzín
Premium Automobile Soest GmbHDE-59494 Soest
4.6 hvězdičky
(31)BMW X4xDrive20i AT, 1.Hand, MwSt. ausweisbar
22 200 €
Dohodou
540 614 Kč²
Férová cena
Nebourané • PR 04/2019 • 134 000 km • 135 kW (184 k) • Benzín
Soukromý prodejceDE-50354 Hürth
BMW X4xDrive30d|M-SPORTPAKET|HEAD-UP|SCHIEBEDACH|
19 999 €¹
19% DPH
487 016 Kč²
Dobrá cena
PR 10/2014 • 160 000 km • 190 kW (258 k) • Diesel
Automobile-EssenDE-45326 Essen
4.7 hvězdičky
(217)BMW X4xDrive20d M Sport M Sport
26 400 €
642 893 Kč²
Férová cena
Nebourané • PR 01/2017 • 58 500 km • 140 kW (190 k) • Diesel
Soukromý prodejceDE-52076 Aachen
Uložit hledání
Uložte toto vyhledávání a buďte informováni, když budou zveřejněny nové nabídky.
Časté dotazy k BMW X4 v Oberhausen
¹DPH lze žádat zpět
²Poznámka: Přepočet měn vychází z denních referenčních směnných kurzů zveřejňovaných Evropskou centrální bankou (ECB). Přepočtené ceny mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečných částek transakcí.