- Audi A6
- 0 - 10 000 €
- Poškozená vozidla: Nezobrazujte
4 341 Audi A6 bis 10.000 Euro
- Audi A6
- 0 - 10 000 €
- Poškozená vozidla: Nezobrazujte
4 341 Nabídky
Top
SponzorovánoAudi A6Avant 3.0 TDI qu S LINE BOSE,STANDHEIZ,ACC
9 480 €
230 857 Kč²
Velmi dobrá cena
PR 07/2015 • 249 236 km • 160 kW (218 k) • Diesel
Autohaus Royal GmbHDE-12103 Berlin
4.7 hvězdičky
(2722)Audi A6Lim. 2.0 TFSI *PDC*NAVI*KLIMA*TEMPOMAT*
9 899 €
10 899 €
241 060 Kč²
Žádné hodnocení
PR 09/2013 • 146 000 km • 132 kW (179 k) • Benzín
MYAUTOCENTER OHGDE-85276 Pfaffenhofen
4.2 hvězdičky
(551)Audi A6Lim. 2.0 TFSI
9 900 €
241 085 Kč²
Žádné hodnocení
Nebourané • PR 11/2009 • 102 471 km • 125 kW (170 k) • Benzín
Luxury cars centerDE-12277 Berlin
5 hvězdičky
(11)NovýAudi A6Lim. 2.0 i 16V TFSI // Tüv Neu / GARANTIE
7 990 €
194 572 Kč²
Žádné hodnocení
Nebourané • PR 09/2010 • 136 400 km • 125 kW (170 k) • Benzín
CAR FOR YOU MÜNCHENDE-80995 München
5 hvězdičky
(21)SponzorovánoAudi A62.4*Limo*Klima**Euro*Automatik*Navi*
850 €
20 699 Kč²
Žádné hodnocení
PR 12/2004 • 324 000 km • 130 kW (177 k) • Benzín
G&O AutohandelDE-24146 Kiel
3.6 hvězdičky
(62)SponzorovánoAudi A6Avant 2.7TDI, 1Hand, 163PS, 6Gang, AHK!!!
5 499 €
133 912 Kč²
Žádné hodnocení
PR 04/2005 • 199 500 km • 120 kW (163 k) • Diesel
KFZ Handel AS Wilhelm AndreasDE-94089 Neureichenau
5 hvězdičky
(354)SponzorovánoAudi A61. Hand / Top gepflegt / TÜV + Bremsen neu
8 500 €
Dohodou
206 992 Kč²
Žádné hodnocení
Nebourané • PR 06/2007 • 85 000 km • 154 kW (209 k) • Benzín
Soukromý prodejceDE-63872 Heimbuchenthal
Audi A62.0 Benzin Sitzheiz. Temp. Einparkhilfe AHK
7 250 €
Dohodou
176 552 Kč²
Žádné hodnocení
Nebourané • PR 05/2011 • 129 500 km • 125 kW (170 k) • Benzín
Soukromý prodejceDE-06116 Halle
Audi A6Lim. 2.8 quattro Vollleder Automatik
9 990 €
243 276 Kč²
Žádné hodnocení
PR 11/2013 • 117 000 km • 150 kW (204 k) • Benzín
Automobile AminDE-03051 Cottbus
4.7 hvězdičky
(139)Audi A62,8 FSI AUT. *Org. 137.000 km!*
7 500 €
182 640 Kč²
Žádné hodnocení
Nebourané • PR 05/2011 • 137 000 km • 150 kW (204 k) • Benzín
Danish Export Cars ApSDK-4100 Ringsted
4.5 hvězdičky
(164)Audi A6Avant 2.8 FSI*Automatik*Xenon*S-Line*Tüv*Top
9 999 €
243 496 Kč²
Férová cena
PR 02/2013 • 190 000 km • 150 kW (204 k) • Benzín
ESP AUTOMOBILEDE-22047 Hamburg
4.7 hvězdičky
(11)Audi A61. Hand / Top gepflegt / TÜV + Bremsen neu
8 500 €
Dohodou
206 992 Kč²
Žádné hodnocení
Nebourané • PR 06/2007 • 85 000 km • 154 kW (209 k) • Benzín
Soukromý prodejceDE-63872 Heimbuchenthal
Audi A6Lim. 2.0 TDI Automatik 2HD Scheckheft
9 500 €
231 344 Kč²
Žádné hodnocení
Nebourané • PR 05/2007 • 107 904 km • 103 kW (140 k) • Diesel
Auto Gerken GmbHDE-27327 Martfeld
4.7 hvězdičky
(407)Audi A6Lim. 2.0 TFSI
9 999 €
243 496 Kč²
Žádné hodnocení
Nebourané • PR 11/2008 • 80 000 km • 125 kW (170 k) • Benzín
AutonormixDE-34123 Kassel
5 hvězdičky
(49)Audi A6Lim. 2.4 Automatik 1. Hand Xenon Standheizung
8 999 €
219 144 Kč²
Žádné hodnocení
Nebourané • PR 08/2006 • 124 354 km • 130 kW (177 k) • Benzín
Car Trading ChemnitzDE-09114 Chemnitz
5 hvězdičky
(166)Audi A62.0 TFSI - Vollleder · HU/AU neu
8 500 €
Dohodou
206 992 Kč²
Žádné hodnocení
Nebourané • PR 06/2009 • 112 750 km • 125 kW (170 k) • Benzín
Soukromý prodejceDE-40239 Düsseldorf
Audi A6Lim. 2.8 FSI*1.HAND*80 TKM*XENON*ALU*
8 499 €
206 968 Kč²
Žádné hodnocení
PR 12/2008 • 80 500 km • 140 kW (190 k) • Benzín
Tepedüzü AutomobileDE-71159 Mötzingen
4.9 hvězdičky
(164)Audi A62.0 TFSI multitronic - 170 PS - HU 03/2028
6 600 €
Dohodou
160 723 Kč²
Žádné hodnocení
Nebourané • PR 03/2011 • 153 000 km • 125 kW (170 k) • Benzín
Soukromý prodejceDE-74821 Mosbach
NovýAudi A6Lim. 2.0 TFSI, Erst 125tkm,Automatik,TÜV- NEU
7 999 €
194 792 Kč²
Žádné hodnocení
PR 03/2010 • 125 800 km • 125 kW (170 k) • Benzín
PlanaDE-30916 Isernhagen (Awb) Hannover
4.4 hvězdičky
(88)Audi A63.0 TDI multitronic sport selection
9 700 €
236 214 Kč²
Dobrá cena
Nebourané • PR 02/2013 • 159 000 km • 150 kW (204 k) • Diesel
M.A.S AUTODK-8220 Brabrand
Audi A6Lim. 2,4*AUTOMATIK*SEHR GEPFLEGT*1.HAND*XENON
8 350 €
203 339 Kč²
Žádné hodnocení
Nebourané • PR 06/2005 • 107 000 km • 130 kW (177 k) • Benzín
Autohaus Samdanli GmbHDE-73529 Schwäbisch Gmünd
4.3 hvězdičky
(2)Audi A6Lim. 2.0 TFSI *Klimaaut.*ALLWR*PDC* TÜV NEU
5 490 €
133 692 Kč²
Žádné hodnocení
Nebourané • PR 08/2006 • 140 735 km • 125 kW (170 k) • Benzín
Flott Automobile PankowDE-13089 Berlin
4.9 hvězdičky
(131)Audi A6XENON MIT GARANTIE
9 490 €
231 100 Kč²
Žádné hodnocení
PR 01/2011 • 168 315 km • 140 kW (190 k) • Benzín
OsCar selling - Die AutoweltDE-90763 Fürth
5 hvězdičky
(1)Audi A63.0 TDI (DPF) quattro Avant -
6 499 €
Dohodou
158 264 Kč²
Žádné hodnocení
Nebourané • PR 07/2007 • 118 000 km • 171 kW (232 k) • Diesel
Soukromý prodejceDE-30175 Hannover
Uložit hledání
Uložte toto vyhledávání a buďte informováni, když budou zveřejněny nové nabídky.
¹DPH lze žádat zpět
²Poznámka: Přepočet měn vychází z denních referenčních směnných kurzů zveřejňovaných Evropskou centrální bankou (ECB). Přepočtené ceny mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečných částek transakcí.