- Datum první registrace: 2018 - 2026
- Kia cee'd / Ceed
- Poškozená vozidla: Nezobrazujte
1 496 Kia cee'd / Ceed CD
- Datum první registrace: 2018 - 2026
- Kia cee'd / Ceed
- Poškozená vozidla: Nezobrazujte
1 496 Nabídky
Top
SponzorovánoKia cee'd / CeedCeed 1.5 T-GDI Vision DCT7
23 860 €¹
25 880 €
580 824 Kč²
Férová cena
Nebourané • PR 03/2026 • 99 km • 103 kW (140 k) • Benzín
6,0 l/100km (comb.) • 137 g CO₂/km (comb.) • CO₂ třída D (comb.)
Autohaus Dornig GmbH & Co. KGDE-95233 Helmbrechts
5 hvězdičky
(32)Kia cee'd / CeedCeed Sportswagon Spirit NAVI RFK SOUND JBL LED A
15 450 €
376 099 Kč²
Dobrá cena
Opravené poškození po nehodě • PR 10/2018 • 74 748 km • 103 kW (140 k) • Benzín
Auto GEMO GmbHDE-55767 Buhlenberg
4.9 hvězdičky
(56)Kia cee'd / CeedCeed Spirit *ACC*CarPlay*Leder*PDC*
16 990 €
413 588 Kč²
Dobrá cena
Nebourané • PR 07/2018 • 51 710 km • 103 kW (140 k) • Benzín
WELLER Performance GmbH & Co. KGDE-33609 Bielefeld
4.4 hvězdičky
(193)Kia cee'd / CeedCeed 1.4 T-GDI Platinum Edition DCT7 *Glasdac...
18 490 €
450 102 Kč²
Vyšší cena
Nebourané • PR 09/2020 • 82 770 km • 103 kW (140 k) • Benzín
Querengässer-Edis e.K.DE-07980 Berga-Wünschendorf
4.8 hvězdičky
(305)SponzorovánoKia cee'd / Ceedcee'd 1.5 TGDI Aut*NAVI*TEMPO*CAM*PDC*SHZ*
21 740 €
529 217 Kč²
Dobrá cena
Nebourané • PR 08/2024 • 9 940 km • 103 kW (140 k) • Benzín
Autohero GmbH - Abholstation StuttgartDE-70825 Korntal-Münchingen
4.5 hvězdičky
(305)SponzorovánoKia cee'd / Ceed1.6 T-GDI DCT GT Kia Garantie 2031
26 800 €
Dohodou
652 392 Kč²
Vyšší cena
Nebourané • PR 05/2024 • 33 000 km • 150 kW (204 k) • Benzín
Soukromý prodejceDE-57299 Burbach
SponzorovánoKia cee'd / CeedCeed GT -Garantie 04/2030 - Scheckheft - 8-fach
27 800 €
Dohodou
676 735 Kč²
Vyšší cena
Nebourané • PR 04/2023 • 35 000 km • 150 kW (204 k) • Benzín
Soukromý prodejceDE-96182 Reckendorf
Kia cee'd / CeedGT - NAVI - RFK - 1 HAND -
17 990 €
437 931 Kč²
Dobrá cena
PR 01/2019 • 86 422 km • 150 kW (204 k) • Benzín
Autohaus Wagner GmbHDE-45968 Gladbeck
5 hvězdičky
(187)Kia cee'd / Ceedcee'd 1.4 TGDI Platinum Aut.*TEMPO*PDC*SHZ*KLIMA
16 590 €
403 850 Kč²
Vyšší cena
Nebourané • PR 09/2018 • 82 378 km • 103 kW (140 k) • Benzín
Autohero GmbH - Abholstation MünchenDE-85375 Neufahrn b. Freising
4.4 hvězdičky
(235)Kia cee'd / CeedCeed SW 1.4 T-GDI Platinum Edition, GD, GJR
18 990 €
462 274 Kč²
Žádné hodnocení
PR 04/2019 • 81 580 km • 103 kW (140 k) • Benzín
Autohaus Burian e.K.DE-29221 Celle
5 hvězdičky
(32)Kia cee'd / Ceedcee'd 1.6 TGDI GT Aut*NAVI*LED*ACC*CAM*PDC*SHZ*
16 900 €
411 397 Kč²
Dobrá cena
Nebourané • PR 05/2019 • 98 790 km • 150 kW (204 k) • Benzín
Autohero GmbH - Standort HamburgDE-22529 Hamburg
4.6 hvězdičky
(194)Kia cee'd / CeedCeed Lim. 1.6 TGDI GT Line
18 990 €
462 274 Kč²
Dobrá cena
Nebourané • PR 04/2019 • 72 000 km • 150 kW (204 k) • Benzín
Autohaus Dingden El Outa GmbHDE-46499 Hamminkeln
5 hvězdičky
(203)Kia cee'd / CeedCeed 1.4 T-GDI Spirit LED Navi ACC Kamera DAB
13 990 €
340 559 Kč²
Férová cena
Nebourané • PR 07/2018 • 107 894 km • 103 kW (140 k) • Benzín
Autoland NL GothaDE-99867 Gotha
4.6 hvězdičky
(15)Kia cee'd / CeedCeed GT 1.6 T-GDI SOUND, PANO
19 480 €
474 202 Kč²
Férová cena
PR 03/2020 • 104 000 km • 150 kW (204 k) • Benzín
Autohaus Burian e.K.DE-29221 Celle
5 hvězdičky
(32)Kia cee'd / Ceedcee'd 1.6 T-GDi DCT GT NAVI/LED
Možnost dodání
16 690 €
Plus delivery costs if applicable
406 285 Kč²
Velmi dobrá cena
Nebourané • PR 03/2019 • 76 353 km • 150 kW (204 k) • Benzín
Schröder Team Bielefeld GmbH & Co. KGDE-33609 Bielefeld
4.8 hvězdičky
(160)Kia cee'd / Ceedcee'd 1.4 TGDI Spirit Aut*NAVI*LED*ACC*CAM*PDC*
Možnost dodání
16 590 €
včetně bezplatného dodání
403 850 Kč²
Férová cena
Nebourané • PR 01/2019 • 74 102 km • 103 kW (140 k) • Benzín
Autohero GmbH - Abholfiliale HannoverDE-30880 Laatzen
4.7 hvězdičky
(151)Kia cee'd / CeedCeed 1.6 T-GDI GT LED PDC Winterpaket Tempomat
20 950 €
21 950 €
509 986 Kč²
Vyšší cena
Nebourané • PR 03/2019 • 63 751 km • 150 kW (204 k) • Benzín
Autoland NL FreibergDE-09599 Freiberg
4.9 hvězdičky
(107)Kia cee'd / Ceedcee'd 1.4 TGDI Platinum*NAVI*LED*TEMPO*CAM*PDC
14 000 €
340 802 Kč²
Férová cena
Nebourané • PR 07/2018 • 77 299 km • 103 kW (140 k) • Benzín
Autohero GmbH - Abholfiliale KölnDE-50739 Köln
4.6 hvězdičky
(373)Kia cee'd / CeedCeed GT 204PS Kamera KeyLess SHZ Lenkradheizung
18 900 €
460 083 Kč²
Férová cena
Nebourané • PR 06/2020 • 89 900 km • 150 kW (204 k) • Benzín
OA Osnabrücker Autowelt GmbHDE-49124 Georgsmarienhütte
4.9 hvězdičky
(294)NovýKia cee'd / Ceedcee'd 1.6T-GDI GT ACC CAM LED NAVI TWA 4xSHZ PDC
23 990 €
583 989 Kč²
Vysoká cena
Nebourané • PR 03/2019 • 59 657 km • 150 kW (204 k) • Benzín
Autohaus Dinnebier GmbHDE-12277 Berlin
5 hvězdičky
(37)Kia cee'd / Ceedcee'd 1.6T-GDI GT SHZ LHZ NAVI KAMERA PDC XENON
17 790 €
433 062 Kč²
Vyšší cena
Nebourané • PR 05/2020 • 108 244 km • 150 kW (204 k) • Benzín
Nord-Ostsee Automobile SE & Co.KGDE-24941 Flensburg
4.6 hvězdičky
(8)Kia cee'd / Ceedcee'd VISION 1,4 T-GDI NAVI+SHZ+KLIMA+DAB+RFK+
14 790 €
15 950 €
360 033 Kč²
Férová cena
Nebourané • PR 09/2019 • 89 120 km • 103 kW (140 k) • Benzín
Die Schneider Gruppe GmbH Business Center MittweidaDE-09648 Mittweida-Lauenhain
4.7 hvězdičky
(34)Kia cee'd / CeedCeed 1.4 TGDI GT Line LED|RFK|SHZ|Klimaaut.
13 499 €
328 606 Kč²
Férová cena
Nebourané • PR 04/2019 • 89 550 km • 103 kW (140 k) • Benzín
Autohaus M. FugelDE-09224 Chemnitz - Mittelbach
4.7 hvězdičky
(1227)Kia cee'd / CeedCeed 1.4 T-GDI Vision KAM SHZ NAV DAB
14 490 €
352 730 Kč²
Dobrá cena
Nebourané • PR 09/2019 • 89 450 km • 103 kW (140 k) • Benzín
Auto Althoff, Inh. Julian AlthoffDE-71254 Ditzingen (bei Stuttgart)
4.7 hvězdičky
(350)Uložit hledání
Uložte toto vyhledávání a buďte informováni, když budou zveřejněny nové nabídky.
Časté dotazy k Kia cee'd / Ceed CD
¹DPH lze žádat zpět
²Poznámka: Přepočet měn vychází z denních referenčních směnných kurzů zveřejňovaných Evropskou centrální bankou (ECB). Přepočtené ceny mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečných částek transakcí.