- Diesel
- Ford Transit Connect
- Beschadigde voertuigen: Niet weergeven
991 Ford Transit Connect Diesel
- Diesel
- Ford Transit Connect
- Beschadigde voertuigen: Niet weergeven
991 Aanbiedingen
Top
Gesponsord
GesponsordFord Transit Connect1.5 EcoBlue Trend Auto./TEMPOMAT
€ 14.980
Goede prijs
Goede prijs
Schadevrij • 1e reg. 12/2022 • 69.990 km • 74 kW (101 PK) • Diesel
- Schadevrij
- 12/2022
- 69.990 km
- 74 kW (101 PK)
- Diesel
Auto Stauner GmbHDE-94315 Straubing
4.5 sterren
4.5 sterren
(153)Ford Transit Connect1.5 TDCi lang Trend PDC Klima
€ 17.990¹
Zonder beoordeling
Zonder beoordeling
Schadevrij • 1e reg. 05/2017 • 116.423 km • 88 kW (120 PK) • Diesel
- Schadevrij
- 05/2017
- 116.423 km
- 88 kW (120 PK)
- Diesel
Autoland NL StralsundDE-18437 Stralsund
4.9 sterren
4.9 sterren
(18)Ford Transit ConnectKombi Lang PKW 240 L2 Aut. Trend
€ 18.980
Hoge prijs
Hoge prijs
1e reg. 05/2019 • 92.800 km • 74 kW (101 PK) • Diesel
- 05/2019
- 92.800 km
- 74 kW (101 PK)
- Diesel
Auto Schrödl PollenriedDE-93152 Pollenried
5 sterren
5 sterren
(334)Ford Transit ConnectKombi Trend "MULTI-KLIMA-TÜV"
€ 10.990
Eerlijke prijs
Eerlijke prijs
Schadevrij • 1e reg. 10/2015 • 98.000 km • 85 kW (116 PK) • Diesel
- Schadevrij
- 10/2015
- 98.000 km
- 85 kW (116 PK)
- Diesel
Autocenter Stolberg GmbHDE-52222 Stolberg
4.9 sterren
4.9 sterren
(339)Gesponsord
GesponsordFord Transit ConnectTrend L1 Kasten 2.0 EcoBlue EU6e
€ 25.490¹
Eerlijke prijs
Eerlijke prijs
Schadevrij • Dagregistratie • 1e reg. 04/2025 • 50 km • 75 kW (102 PK) • Diesel
1,0 l/100km (kam.) • 1 g CO₂/km (kam.) • CO₂-klasse B (kam.)
- Schadevrij
- Dagregistratie
- 04/2025
- 50 km
- 75 kW (102 PK)
- Diesel
1,0 l/100km (kam.) • 1 g CO₂/km (kam.) • CO₂-klasse B (kam.)
Autocentrum Lützner Straße GmbHDE-04179 Leipzig
3.9 sterren
3.9 sterren
(220)Gesponsord
GesponsordFord Transit Connect1.5 Kasten Limited ACC NAV KAM
€ 9.790¹
Zeer goede prijs
Zeer goede prijs
Schadevrij • 1e reg. 03/2022 • 145.900 km • 74 kW (101 PK) • Diesel
- Schadevrij
- 03/2022
- 145.900 km
- 74 kW (101 PK)
- Diesel
Autowelt am Tower GmbHDE-32108 Bad Salzuflen
4.9 sterren
4.9 sterren
(89)Gesponsord
GesponsordFord Transit ConnectTrend L1
€ 27.890¹
Eerlijke prijs
Eerlijke prijs
Nieuwe auto • 75 kW (102 PK) • Diesel
5,6 l/100km (kam.) • 147 g CO₂/km (kam.) • CO₂-klasse E (kam.)
- Nieuwe auto
- 75 kW (102 PK)
- Diesel
5,6 l/100km (kam.) • 147 g CO₂/km (kam.) • CO₂-klasse E (kam.)
Schröder Team Ford GmbHDE-33609 Bielefeld
4.6 sterren
4.6 sterren
(28)Ford Transit Connectlang XL Behindertengerecht-Rampe
€ 27.950
Zonder beoordeling
Zonder beoordeling
1e reg. 06/2019 • 91.827 km • 74 kW (101 PK) • Diesel
- 06/2019
- 91.827 km
- 74 kW (101 PK)
- Diesel
Autohaus Paralympic GmbHDE-38259 Salzgitter
4.9 sterren
4.9 sterren
(249)Ford Transit Connect1,5 l TDCi Kombi AHK KLIMA
€ 11.990
Verhoogde prijs
Verhoogde prijs
Schadevrij • 1e reg. 06/2017 • 94.975 km • 74 kW (101 PK) • Diesel
- Schadevrij
- 06/2017
- 94.975 km
- 74 kW (101 PK)
- Diesel
Domstadt Autohaus GmbHDE-06618 Schönburg
5 sterren
5 sterren
(29)Ford Transit Connect1.5 TDCi EcoBlue Kombi Trend lang*NAVI*SPUR*PDC*
€ 13.780
Hoge prijs
Hoge prijs
Schadevrij • 1e reg. 09/2018 • 88.625 km • 74 kW (101 PK) • Diesel
- Schadevrij
- 09/2018
- 88.625 km
- 74 kW (101 PK)
- Diesel
Autohero GmbH - Abholfiliale HannoverDE-30880 Laatzen
4.7 sterren
4.7 sterren
(151)Ford Transit ConnectKombi lang Trend*2Vorb*19%*7Sitz
€ 15.799¹
Eerlijke prijs
Eerlijke prijs
1e reg. 05/2019 • 108.101 km • 74 kW (101 PK) • Diesel
- 05/2019
- 108.101 km
- 74 kW (101 PK)
- Diesel
A.S.H. Autosalon HamburgDE-22399 Hamburg
4.9 sterren
4.9 sterren
(307)Ford Transit Connect1.5 TDCi EcoBlue Kombi Trend lang*KLIMA*AHK*
€ 15.730
Verhoogde prijs
Verhoogde prijs
Schadevrij • 1e reg. 09/2019 • 84.240 km • 88 kW (120 PK) • Diesel
- Schadevrij
- 09/2019
- 84.240 km
- 88 kW (120 PK)
- Diesel
Autohero GmbH - Standort HamburgDE-22529 Hamburg
4.6 sterren
4.6 sterren
(194)Ford Transit Connect1.5 TDCi EcoBlue Kombi Trend lang Aut.*TEMPO*PDC
€ 15.290
Zonder beoordeling
Zonder beoordeling
1e reg. 12/2019 • 102.726 km • 74 kW (101 PK) • Diesel
- 12/2019
- 102.726 km
- 74 kW (101 PK)
- Diesel
Autohero GmbH DresdenDE-01187 Dresden
5 sterren
5 sterren
(7)Ford Transit ConnectKombi lang Trend Sitzheizung AHK
€ 14.900
Verhoogde prijs
Verhoogde prijs
1e reg. 01/2019 • 67.000 km • 74 kW (101 PK) • Diesel
- 01/2019
- 67.000 km
- 74 kW (101 PK)
- Diesel
ISIDI AutomobileDE-72766 Reutlingen/Mittelstadt
4.9 sterren
4.9 sterren
(689)Ford Transit Connect*Automatik*7.Sitze*Kamera*PDC
€ 17.100
Eerlijke prijs
Eerlijke prijs
Schadevrij • 1e reg. 12/2019 • 68.500 km • 74 kW (101 PK) • Diesel
- Schadevrij
- 12/2019
- 68.500 km
- 74 kW (101 PK)
- Diesel
Autogalerie Hessen BMDE-63329 Egelsbach
4.6 sterren
4.6 sterren
(22)Ford Transit Connect1.5 EcoBlue SHZ+PDC+Tempomat
€ 12.785
Eerlijke prijs
Eerlijke prijs
Schadevrij • 1e reg. 02/2019 • 75.000 km • 74 kW (101 PK) • Diesel
- Schadevrij
- 02/2019
- 75.000 km
- 74 kW (101 PK)
- Diesel
Autec Automobil GmbHDE-42329 Wuppertal
4.9 sterren
4.9 sterren
(136)Ford Transit Connect1.5 EcoBlue Kombi Trend Navi AHK
€ 19.990
Verhoogde prijs
Verhoogde prijs
Schadevrij • 1e reg. 09/2019 • 57.337 km • 88 kW (120 PK) • Diesel
- Schadevrij
- 09/2019
- 57.337 km
- 88 kW (120 PK)
- Diesel
Autoland NL Dresden IDE-01069 Dresden
4.9 sterren
4.9 sterren
(593)Ford Transit Connect1.5 TDCi - Airco - Lichte Vracht
€ 12.990¹
Hoge prijs
Hoge prijs
Schadevrij • 1e reg. 12/2019 • 89.469 km • 55 kW (75 PK) • Diesel
- Schadevrij
- 12/2019
- 89.469 km
- 55 kW (75 PK)
- Diesel
Provan MotorsBE-9810 Eke
5 sterren
5 sterren
(26)Ford Transit ConnectTRANSIT CONNECT KOMBI TREND 5-SITZE KLIMA TEMPO
€ 14.700¹
Verhoogde prijs
Verhoogde prijs
1e reg. 03/2019 • 63.540 km • 74 kW (101 PK) • Diesel
- 03/2019
- 63.540 km
- 74 kW (101 PK)
- Diesel
AHG Motors GmbH & Co. KGDE-53177 Bonn
4.7 sterren
4.7 sterren
(331)Ford Transit Connect1.5EcoBlue 230 L2 Trend 7 Sitzer
€ 17.850¹
Hoge prijs
Hoge prijs
Schadevrij • 1e reg. 08/2019 • 57.570 km • 74 kW (101 PK) • Diesel
- Schadevrij
- 08/2019
- 57.570 km
- 74 kW (101 PK)
- Diesel
Seidel Automobile OHGDE-31515 Wunstorf
4.9 sterren
4.9 sterren
(914)Ford Transit ConnectBehindertengerecht-Rampe 5+1
€ 24.950
Zonder beoordeling
Zonder beoordeling
1e reg. 03/2021 • 125.596 km • 74 kW (101 PK) • Diesel
- 03/2021
- 125.596 km
- 74 kW (101 PK)
- Diesel
Autohaus Paralympic GmbHDE-38259 Salzgitter
4.9 sterren
4.9 sterren
(249)Ford Transit ConnectTrend Kombi L2*7-Sitze*Navi*PDC
€ 18.470
Zonder beoordeling
Zonder beoordeling
Schadevrij • 1e reg. 01/2019 • 72.570 km • 88 kW (120 PK) • Diesel
- Schadevrij
- 01/2019
- 72.570 km
- 88 kW (120 PK)
- Diesel
besico Siller & Buttenhauser GmbHDE-90431 Nürnberg
5 sterren
5 sterren
(247)Ford Transit Connect220 Kombi Trend 5-Sitzer PDC|SHZ
€ 12.690¹
Eerlijke prijs
Eerlijke prijs
Schadevrij • 1e reg. 05/2020 • 105.998 km • 88 kW (120 PK) • Diesel
- Schadevrij
- 05/2020
- 105.998 km
- 88 kW (120 PK)
- Diesel
Autohaus Stefan GmbH - Ford PartnerDE-74912 Kirchardt
4.8 sterren
4.8 sterren
(61)Ford Transit ConnectActive #AHK #Tempomat #Kamera...
€ 17.470¹
Hoge prijs
Hoge prijs
1e reg. 01/2022 • 92.799 km • 74 kW (101 PK) • Diesel
- 01/2022
- 92.799 km
- 74 kW (101 PK)
- Diesel
ASF Auto-Service GmbH, Ford-Händler in Fürstenwalde bei BerlinDE-15517 Fürstenwalde bei Berlin
4.6 sterren
4.6 sterren
(354)Zoekopdracht opslaan
Sla deze zoekopdracht op en ontvang een melding wanneer er nieuwe aanbiedingen worden geplaatst.
¹Btw aftrekbaar